LSU Lássuk a Sport Utánpótlást
Főoldal
Sportvideók
Asztalitenisz
Atlétika
Baseball
Birkózás
Evezés
Foci
Futás
Íjászat
Jégkorong
Judo
Kajak-Kenu
Karate
Kézilabda
Kickbox
Kosárlabda
Lövészet
Műugrás
Ökölvívás
Sumo
Tollaslabda
Torna
Úszás
Vívás
Vízilabda
Interjúk
Sportpszichológia
Lelki segély
Rólunk LSU
Itt a helye, ha élsportoló a gyermeke!
Iskolai közösségi szolgálat
LSU Fair play
4K videó letöltése
Partnerprogram
Munkatársaink
Egy százalék (1%) = 3 sor és egy pipa
LSU+
Nem található
Elnézést, de a kért oldal nem található. Talán keresésse máskép.
alak)
4K videó fizetési hiba
Adatkezelés – Cookie
Egy százalék (1%) = 3 sor és egy pipa
Felhasználási Szerződés
Idővonal
Jótékonysági árverés a Tűzoltó utcai gyermek klinika javára!
LSU Fair play
Rólunk LSU
4K videó előfizetés
Így tölthetsz le ingyen jó minőségű Youtube-videókat
Iskolai Közösségi szolgálat
Médiaajánlat
Munkatársaink
Koday Zsuzsanna
Partnerprogram
SEERGA Nyelvi Központ
Sportpszichológia
Kategóriák
Cikk
Egyéb
Esemény
Interjú
Játék
Futás játék
Kosárlabda játék
Kép
Rólunk
Sportágak
Asztalitenisz
Atlétika
Baseball
Birkózás
Evezés
Foci
Futás
Íjászat
Jégkorong
Judo
Kajak-Kenu
Karate
Kerékpár
Kézilabda
Kickbox
Kosárlabda
Lövészet
LSU Plus
Műugrás
Ökölvívás
Rögbi
Röplabda
Sumo
Tollaslabda
Torna
Úszás
Vívás
Vízilabda
Videó
veg
*
+76kg
14 korosztály
15 korosztály
2000 korosztály
2001 korosztály
2002 korosztály
2003 korosztály
2005 korosztály
2014
2015
2016
2017
2018
2020
2021
2022
2023
38.5kg
40kg
41.5kg
43kg
44.5kg
46kg
48kg
50kg
54kg
56kg
59kg
Akademija Cattaro
Alfa SC
Alma Nuoto
Alsóerdősor
Ambrus Tamás
AQUA Nyíregyháza
Aqvawarm
Aranyszarvas
ASI
ASI DSE
ASI II
Asztalitenisz
Atlétika
AVUS
Bakáts Bocsok
Bakáts Farkasok
Balaton VK
Balatoni Kamill Emlékverseny
Barcelona
Baseball
Bayern
Becej
Békési FKC
BHSE
Birkózás
BLF Tücskök
BMC
Bólyai
Box
BRAVO
Budafok
Budafóka
Budafoki
Budakalász
Budaörs
Budapest Elektromos
BVSC
BVSC Kupa
Cegléd
Civis Póló
Club Nataciò Barcelona
Club Natacio Sant Andreu
Csak a Csel
Csanád
Csata DSE
Csepel
Csongrád
CVSE
Debrecen
Delfin Chisinau
DFVE
Diák
Diákolimpia
Dinamo Star
Dorog
Dubrovnik
Dunakanyar
Dunakeszi
Dunaújváros
DVSE
DVTK
Eger
Éles
Elit Elefántok
ELITE Rinók
Építők SC
Euronovex
Evezés
Felnőt
Ferenczy kupa
Finálé
Foci
Fót
FTC
FTC : Szentes
FTC Tavaszi kupa
Fülöp Mihály
Fülöp Mihály vívóverseny
Futás
Galatasaraj
Gárdony
Gátfutás
Gerevich-Kovács-Kárpáti
Gödöllő
Grosics Vizslák
gyermek korosztály
Gyömrő
Gyöngyös
Győr
Győri ETO
Győri VSE
HaBaWaBa
Halassy kupa
Hannover
Happy Kids Bajnokság
Hasznos István Emléktorna
Herakles program
Herman Pókok
Hermann Sasok
Hírös KESI
Hódmezővásárhely
Honvéd
HUN
HUVK
Ifi
ifi korosztály
íjászat
Inforádió
IRL
Italy
Jégkorong
Józsefváros
JSMA
Judo
Junior
Kajak-Kenu
Kaposvár
Karácsony kupa
Karate
Károlyi
Kassa-Malév
Kata
Kecskemét
Kéksárga Zsiráfok
Kelet
Kenguru kupa
Kerékpár
Keresztúri Méhecskék
KESI
Kézilabda
Kézilabda Utánpótlás KFT
Kihon
Kispest
Kiss Lenke Kosársuli
KKS Boys
Kőbányai Darazsak
Kóka
Kölökös Fiúk
Kőnigh kupa
KOPÉ
Körcsarnok megnyitó
Körte
Kosárlabda
Kosice
Kötöttfogás
KSI
Kumite
lány
LSU
LSU-10 Baby
Lviv
MAC
MAFC
Magasugrás
Magyar Birkozó Szövetség
MALÉV
Malév Kassa
Máli Péter
Margit sziget
Markovits kupa
Megyeri Tigrisek
Megyeri Tigriskölykök
Mentalfitol Szeged
Mikolik
Miskolc VLC
Miskolci Jegesmedvék
Mohács
MTK
Műugrás
MVLC
Nemesvámos
Nenad Manojlović
női
Nováky
Nyugat
Oázis
Ökölvívás
OKSI
OSB felsőház
OSC
Osijek
Ötösugrás
PAFC
PAFC Basket
Pannónia
Partizan
Pécs
Pénzügyőr
Pesterzsébeti Farkasok
Péteri András
Pick Szeged
Pick Vegaalga
Pilismarot
Pilisvörösvár
Pilisvörösvári
Plebiscito Arechi
Pler
Pofonparti
Radnički
Radobasket Graphax Bicske
Rari Nantes Savona
Retro SC
Rinyamente
Roma Vis Nova
Rúdugrás
Salgótarjáni Strandépitő
Sasfiókák
Savona
Serbia
serdülő korosztály
Shooting
Somóczi Kupa
Sopron
Spartak Prozivka
Sportliget
Sportpszichológia
Spunzillo Salerno
Sülysáp
Sumo
SV Bayer 08/ASCD
Szabadfogás
Százhalombatta
Szeged
Szekszárd
Szent Imre Se
Szentes
Szigetszentmiklós
Szívós István
Szolnok
Szombathely
SzSE Párducok
Szt István OSI
Szt István SE
Tápioszele
Tatabánya
Tatabányai Vízmű
Távolugrás
TDVE
Telepes Tigrisek
Tempo
TFSE
TFSE Diana
Tollaslabda
Törekvés
Torna
Török F. Törekvés
Török Flóris Törekvés
Török Sasmadarak
Törökbálint
Törökszentmiklós
Tóth Ákos Emlékverseny
triatlon
TRIZOLI JÓTIFUTI
TVSE
U10
U1012.18.
U11
U12
U13
U14
U15
U21
U8
Új hullám
ÚjHullám
Újpest Megyeri Tigrisek
Újszilvás
Úszás
UTE
UVSE
Vác
Valis
Városgazda Utánpótlás
Vasas
VB válogató
Vecsés
Vidám Vízilovak
Vienna Capitals
Vívás
Vízilabda
Vízilabda - Hannover
Vízművek kupa
Vízvári kupa
Vodafone
Waterpolo Tournament
XVI. Utánpótlás
Ybl
Ziccer Tigrisek
Zohour
Zrínyi
Zrínyi I
ZSAK Pannonia
Zsíros Akadémia
Szerzők
Szerkesztő
(1878)